![Cansızoğlu Vakfı Kahvaltı Günleri](/Content/images/haberler/cansizoglu.jpg)
Birinci Cansızoğlu Vakfı Kahvaltı günü 8 Şubat 2015 Pazar günü gerçekleştirilecektir
Cansızoğlu Vakfının sevgili üyeleri;
Vakfımız geleneksel kahvaltı günleri etkinliği kapsamında 8 Şubat 2015 Pazar günü bir araya gelecektir. Kahvaltı sabah 09 dan itibaren Güngören de bulunan vakıf mekanında gerçekleştirilecektir. Bütün üyelerimizin katılarak vakfımızı onurlandırmasını bekliyoruz.
Cansızoğlu Vakfı Yönetim Kurulu